Hein Sp. z o.o.

logo-heinHein Sp. z o.o.
Miszewo 78 
80-297 Banino

tel.: +48586851994
mobile: +48509107107
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
www.jd-hein.pl

NIP 5891849974

 


 

deere2Jako autoryzowany dealer firmy JOHN DEERE zajmujemy się sprzedażą i serwisem profesjonalnych urządzeń do pielęgnacji terenów trawiastych na polach golfowych, boiskach, stadionach, rezydencjach domowych i terenach komunalnych. Posiadamy w ofercie sprzęt następujących producentów:

 • SPEARHEAD - kosiarki bijakowe, rotacyjne MULTI CUT do 11 metrów szerokości, kosiarki na ramieniu do 9 metrów
 • AGRITEC - Agregaty uprawowo-siewne, glebogryzarki, wertykulatory,nacinacze darni, etc.
 • HORGER - maszyny do utrzymania sztucznej nawierzchni trawiastej.
 • MATEV - to firma zajmująca się produkcją i sprzedażą akcesorii do maszyn John Deere. Ta Niemiecka firma cechuje się solidnością i najwyższą jakością wykonywanych przez siebie produktów.
 • AL-KO - Jest jednym z wiodących dostawców w branży motoryzacyjnej , w branży zmechanizowanego sprzętu ogrodniczego oraz techniki powietrznej.
 • SOLO - Jakość i innowacja są filarami strategii firmy SOLO o wieloletniej tradycji. Dzięki tej filozofii firma SOLO od 60 lat jest liderem na rynku światowym. Firma SOLO konstruuje kosiarki, które wciąż na nowo ustanawiają standardy w pielęgnacji trawników.
 • DEMAR - Firma DEMAR aktywnie uczestniczy w konstruowaniu i opracowaniu nowych wzorów obuwia. Zdobyte doświadczenie przy wytwarzaniu skomplikowanego i wymagającego obuwia militarnego forma DEMAR wykorzystuje również w produkcji nowoczesnego obuwia ochronnego najwyższej jakości.
 • KUHN - Ponieważ rolnictwo wciąż się rozwija, dziedzina ta staje się coraz bardziej profesjonalna i wymaga nowych rozwiązań. Rolnicy oczekują od nas, aby maszyny spełniały najważniejsze dla nich kryteria: niezawodności, skuteczności oraz wysokiej jakości, która jest warunkiem szybkiego zwrotu inwestycji. Te wszystkie kryteria budując swoje maszyny rolnicze spełnia firma KUHN.
 • KRANZLE - Przedsiębiorstwo Kranzle założone zostało w 1974 roku przez Josefa Kranzle. Od samego początku firma kładła duży nacisk na wysoki poziom i jakość swoich produktów. Poprzez konsekwentne wprowadzenie w życie idei jakości udało się Kranzle osiągnąć wiodąca pozycję na rynku. Firma Kranzle jest dumna z produkcji najlepszych i znanych na całym świecie myjek ciśnieniowych.
  Produkty Kranzle należą do wyrobów najwyższej jakości. Odznaczają się ponadprzeciętną technologią i jakością. Ujmują nowoczesnym wzornictwem i wysokogatunkowymi materiałami, które zapewniają długą żywotność.

Współpracujemy z niemiecką firmą Saeger & Stolze GmbH, która zajmuje się technika komunalną oraz kompletnym wyposażeniem pól golfowych. Aktualnie firma ta zaopatruje i obsługuje 29 pól golfowych w Niemczech.

hein 1mNasi wyspecjalizowani pracownicy w profesjonalny sposób pomogą Państwu w doborze odpowiedniej Maszyny do potrzeb i Państwa oczekiwań. Wyspecjalizowany serwis zadba o sezonowy przegląd maszyn by mogli Państwo cieszyć się z niezawodności i pracy swojego sprzętu przez długie lata.

Jesteśmy zainteresowani współpracą w zakresie techniki i pielęgnacji terenów zieleni. Zapraszamy na naszą stronę internetową http://jd-hein.pl lub o kontakt z naszymi doradcami.

 

80-297 Banino

Kontakt z PSG

Polskie Stowarzyszenie Greenkeeperów
13-100 Nidzica; ul. Kopernika 3/8

 

Prezes Zarządu

Tomasz Klimza ; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. 

tel. 663 303 347, 

 

Vice-Prezes

Bartosz BychowskiTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

tel. 512 130 280

 

Sekretarz

Piotr Janusz; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

tel. 661 296 796

 

deere elkner barenbrug hein
bonita polger prograss perrot
perfetto sibelco logo betkowski logo 2

Patronat medialny

logo-bis topgolf