Elkner Service Rafał Elkner

Elkner Service Rafał Elkner

ELKNER-SERVICE jest firmą rodzinną działającą od 1994 r. Zajmuje się zaopatrzeniem sklepów i hurtowni ogrodniczych, boisk sportowych i pól golfowych.
Znaczną część sprzedaży stanowi dystrybucja specjalistycznych nawozów ogrodniczych: otoczkowanych, spowolnionych, granulowanych, rozpuszczalnych i dolistnych dla roślin, ozdobnych, owocowych oraz na tereny zielone takich firm jak Scotts, COMPO oraz innych firm.

Firma jest ponadto dystrybutorem wielu artykułów do produkcji ogrodniczej jak: narzędzia firm Felco, ARS, BAHO i Fiskars. Ponadto oferujemy urządzenia pomiarowe jak pH-metry, EC-metry, higrometry, lupki powiększające x 30 itp.

Firma jest importerem nasion i mieszanek traw na sportowe nawierzchnie trawiaste (pola golfowe oraz boiska sportowe) oraz traw gazonowych – rekreacyjnych holenderskiej firmy Barenbrug.

Elkner-Service jest przedstawicielem na Polskę systemów sieci antygradowych FRUSTAR Austria. Zainteresowanych tą ofertą prosimy o bezpośredni kontakt z firmą.

mElkner-Service jest też dystrybutorem akcesoriów plastikowych do mocowania i podtrzymywania roślin ozdobnych, drzew i krzewów owocowych do konstrukcji niemieckiej firmy REMA.

Ponadto firma prowadzi dystrybucję skrzyniopalet plastikowych włoskiej firmy Capp-Plast oraz plastikowych palet higienicznych i transportowych.

Elkner Service Rafał Elkner
Pamiętna 15E 
96-100 Skierniewice

tel. 46 834-92-55
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.elkner.pl 
www.trawnik.pl

 


Drukuj   E-mail