Perfetto, Poznań

Perfetto,  Poznań

Spółka Perfetto od 11 lat zajmuje się dystrybucją i serwisem urządzeń do pielęgnacji terenów zielonych. Jest przedstawicielem produktów liderów światowych marek takich jak: Toro, Tru-Turf, Club Car, Billy Goat, Dennis, Sisis czy Imants. W naszej ofercie znajdą Państwo również wyposażenie pól golfowych dostarczane przez Range Servant, Par Aide i Duchell. Współpracujemy bezpośrednio z wieloma producentami. Dzięki temu jesteśmy w stanie proponować rozmaite rozwiązania, które z pewnością spełnią Państwa oczekiwania.

Dlaczego Perfetto ? Ponieważ jesteśmy z Tobą i dla Ciebie, przed zakupem, w trakcie oraz co najważniejsze – towarzyszymy Tobie podczas pełnego okresu użytkowania. Dbamy o to, aby Twoja zieleń miała odpowiednie warunki do rozwoju. Łatwość komunikacji, doradztwo w wyborze, bezpieczny zakup, skuteczny serwis, wykwalifikowane centrum obsługi – to właśnie Perfetto.

Perfetto
ul. Głogowska 346
60-004 Poznań

Telefon: +48 61 82 08 416
Faks: +48 61 82 58 530

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.perfetto.com.pl


Drukuj   E-mail