Sibelco

Sibelco

Użytkowane przez najlepszych Sibelco jest międzynarodowym producentem piasków kwarcowych, glin, skaleni, oliwinów, oraz
wielu innych specjalistycznych surowców stosowanych w rozmaitych gałęziach przemysłu. Jedną z branż, której dedykujemy nasz asortyment produktów jest Sport i Rekreacja Sibelco jako renomowany dostawca, posiada w swojej ofercie piaski kwarcowe zgodne z wytycznymi USGA do greenów, bunkrów oraz rootzony.

Buduj
Utrzymuj
Graj

Centrum doskonalenia Produktów Mineralnych Sibelco w Whiston jest jednym z 12 obiektów na całym świecie, będącym częścią programu badań USGA. Nasze rozwiązania są zgodne z wymaganiami FIFA, USGA, czy DIN. 90% muraw stadionów i boisk treningowych Premerer Ligue zbudowanych zostało z użyciem naszych
piasków i według rozwiązań Sibelco, stanowiących nieodłączną część oferty firmy. Sibelco było również głównym dostawcą dla stadionów olimpijskich podczas Olimpiady 2012 w Londynie (nawierzchni głównego stadionu, bieżni dla koni oraz siatkówki plażowa). Do każdego projektu przygotowujemy rozwiązanie biorąc pod uwagę warunki naturalne (położenie geograficzne, warunki atmosferyczne)oraz indywidualne preferencje klienta. Pełna oferta firmy obejmuje nie tylko portfolio minerałów, ale również kompleksowe rozwiązania i fachowe wsparcie techniczne bazujące na znakomitej wiedzy i doświadczeniu naszych specjalistów.
W Polsce posiadamy kopalnie piasków kwarcowych w Bukownie, gdzie produkujemy zarówno piaski mokre jak i suche, znajdujące idealne zastosowanie do budowy i utrzymania pól golfowych, boisk futbolowych, sztucznych nawierzchni sportowych i wielu innych.

 

 

 

Sibelco
ul.Bukowska 2
32-332 Bukowno, Poland


Mobile:  +48 501 009 525

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.sibelco.com


Drukuj   E-mail