partnerzy

Firmy które współpracują ze stowarzyszeniem

Ostatnio dadano:

Bętkowski Service

Bętkowski Service

Firma Bętkowski Service zajmuje się sprzedażą i serwisem maszyn i urządzeń ogrodniczych i komunalnych, jak i urządzeń do pielęgnacji boisk sportowych o nawierzchni trawiastej, sztucznej oraz pól golfowych.

Sibelco

Sibelco

Użytkowane przez najlepszych Sibelco jest międzynarodowym producentem piasków kwarcowych, glin, skaleni, oliwinów, oraz
wielu innych specjalistycznych surowców stosowanych w rozmaitych gałęziach przemysłu. Jedną z branż, której dedykujemy nasz asortyment produktów jest Sport i Rekreacja Sibelco jako renomowany dostawca, posiada w swojej ofercie piaski kwarcowe zgodne z wytycznymi USGA do greenów, bunkrów oraz rootzony.

John Deere POLSKA Sp. z o. o.

John Deere POLSKA Sp. z o. o.

Deere&Company, to korporacja z 175 letnią tradycją. Obecnie zatrudniamy ponad 56 tysięcy pracowników na całym świecie. Posiadamy 63 fabryki w 18 krajach, na 6 kontynentach. John Deere kojarzony głównie z sprzętem rolniczym ma również ogromne doświadczenie na rynku maszyn wykorzystywanych do pielęgnacji pól golfowych, których wysoka jakość została już doceniona przez profesjonalnych użytkowników na całym świecie.

P.U.H. "POLGER-KIDO" s.c.

P.U.H. "POLGER-KIDO" s.c.

PUH „POLGER-KIDO” Krzysztof i Róża Kido, Maciej Krawczewski s.c. jest firmą rodzinną dostarczającą technologię z wykorzystaniem preparatów BIO-ALGEEN. BIO-ALGEEN to grupa produktów przeznaczonych dla gleby i roślin. Surowcem dla naszej produkcji jest alga atlantycka ASCOPHYLLUM NODOSUM. Różne procesy technologiczne doprowadziły do powstania szeregu naturalnych preparatów przydatnych, a czasem niezbędnych w produkcji rolnej, hydrosiewie, czy zakładaniu i utrzymaniu powierzchni trawiastych.

BONITA HAH Sp. z o.o. Sp.k.

BONITA HAH Sp. z o.o. Sp.k.

Firma Bonita od 1994 r. jest bezpośrednim Importerem i Dystrybutorem automatycznych systemów nawadniających produkcji amerykańskiej firmy Rain Bird. Nasz partner handlowy, firma Rain Bird jest światowym producentem i liderem w zakresie automatycznych systemów nawadniających przeznaczonych dla pól golfowych, boisk piłkarskich, kortów tenisowych oraz terenów zieleni.

Barenbrug Polska Sp. z o. o.

Barenbrug Polska Sp. z o. o.

Specjaliści w trawach pastewnych i trawach gazonowych. Royal Barenbrug Group jest globalnie działającą firmą nasienną, zarządzaną w Holandii. Do dzisiejszego dnia Barenbrug Group jest niezależną firmą rodzinną. Przeszło 100-letnie doświadczenie oraz nasze międzynarodowe uznanie jest oparte na takich wartościach jak Innowacja, Jakość, Marketing i Partnerstwo.