partnerzy

Firmy które współpracują ze stowarzyszeniem

Ostatnio dadano:

Fargo

Fargo

Naszym głównym celem jest wsparcie produkcji i pielęgnacji roślin. Świadczymy usługi dla firm oraz osób odpowiedzialnych za boiska, pola golfowe, rekreacyjne tereny zieleni i ogrody przydomowe. Nie ograniczamy się jedynie do branży greenkeeperskiej, ale współpracujemy również z producentami owoców miękkich, kwiatów, sadownikami i rolnikami. Dzięki temu każda osoba związana zawodowo z roślinami znajdzie u nas produkty odpowiednie dla swoich potrzeb.

 

 MARPOL

MARPOL

Firma MARPOL zajmuje się serwisem i sprzedażą profesjonalnych maszyn komunalnych i leśnych. Od kilku lat specjalizuje się również w precyzyjnym ostrzeniu noży wrzecionowych do kosiarek przeznaczonych do nawierzchni trawiastych na polach golfowych i boiskach stadionów piłkarskich. Salon posiada w tym celu odpowiednie nawozy, sprzęt i wykwalifikowanych specjalistów.

Usługa może obejmować nie tylko ostrzenie, ale również odbiór sprzętu, przegląd, konserwację oraz dostawę pod wskazany adres.

Bogata oferta MARPOLU zawiera maszyny renomowanych producentów, takich jak: Kubota, Oleo-Mac, AS-Motor, Wiedenmann, Kersten, Koshin, Fogo. Angus i Zanon

`

Miley Grass

Miley Grass


Miley Grass skupia specjalistów z różnych dziedzin, aby osiągnąć zamierzony cel: W ZGODZIE Z NATURĄ.
Nasi doświadczeni eksperci posiadają ponad 20 lat praktyki, co pozwala nam oferować szeroki zakres usług,
produktów i narzędzi dedykowanych obsłudze i pielęgnacji pól golfowych, boisk, stadionów oraz ogrodów.
Więcej na www.mileygrass.com

Husqvarna

Husqvarna

 

Husqvarna jest liderem rynku i producentem innowacyjnych, zrównoważonych produktów i usług wysokiej jakości do pielęgnacji terenów zieleni w parkach, lasach i w ogrodach. Jest pionierem w dziedzinie robotów koszących do użytku profesjonalnego, w tym również do koszenia muraw na obiektach sportowych. Oferuje także szeroką gamę wysokowydajnych produktów akumulatorowych do pielęgnacji terenów zieleni. Zrównoważony rozwój, innowacyjność i cyfryzacja są ważnymi elementami działalności firmy. Firma istnieje od 1689 roku, jej produkty sprzedawane są w ponad 100 krajach za pośrednictwem sieci dilerskiej. Grupa Husqvarna, zatrudnia 13 900 osób na całym świecie.

Więcej na stronie husqvarna.pl

 

 Terralift Polska

Terralift Polska

Wyłączny  przedstawiciel  produktów marki Terralift  w Polsce.
 
Posiadamy w ofercie kompletną  gamę organicznych nawozów i biostymulatorów do nawożenia i zarządzania  murawami  sportowymi.
 
Produkty znane na całym świecie, docenione na  boiskach Ekstraklasy  oraz najlepszych polach golfowych w Polsce.
Wiedenmann

Wiedenmann

Firma Wiedenmann z siedzibą w Niemczech to światowy lider w produkcji maszyn do pielęgnacji i regeneracji trawników sportowych tj. boiska i pola golfowe. Ponad 56 letnie doświadczenie pozwala nam cały czas rozwijać nowe produkty i dostarczać je do obiektów na całym świecie. Szczególnie popularne są aeratory ciągnikowe Terra Spike, które słyną ze swojej mocnej konstrukcji i najwyższej prędkości na rynku. Nasze produkty są dystrybuowane na terenie Polski poprzez siatkę dilerów w całym kraju, aby zapewnić szybkie dostawy i serwis najbliżej klienta